Organizacje i stowarzyszenia

Szczepański PR to zespół doświadczonych specjalistów, którzy mieli okazję współpracować z różnego rodzaju organizacjami i stowarzyszenia. Dzięki naszemu doświadczeniu możemy zaoferować działania, w oparciu o kilka podstawowych zasad. Kreując komunikację dla organizacji i stowarzyszeń:

Informuj

…wewnątrz i na zewnątrz organizacji. Szczepański PR zapewni Tobie najwyższy poziom usług tak w zakresie PR zewnętrznego, jak i działań wewnętrznych.

Komunikuj

…o swoich planach. Pozwól, że o Twojej inicjatywie, planie, działaniu dowie się nie tylko Twoje otoczenie, ale również całe społeczeństwo.

Stwórz plan

…swoich działań. To podstawa każdego przedsięwzięcia, podejmowana w ramach Public Relations. Zespół Szczepański PR  jest gotowy na stworzenie szczegółowego planu, w którym przedstawimy nie tylko to, co zamierzamy zrobić, ale również w jakim okresie i z jakimi efektami.

Napisz informację

… o swoich inicjatywach. Zespół Szczepański PR przygotuje kompleksowy materiał prasowy, m.in. informacje prasowe, notki prasowe, wpisy, wywiady, bazy mediów, który w odpowiednim momencie przekażemy mediom.

Nawiąż kontakty

…z lokalną władzą i mediami. Szczepański PR gwarantuje szerokie kontakty w dziedzinie biznesu, administracji lokalnej i samorządowej, biznesu i mediów, które pozwolą Tobie i Twojej organizacji na rozwinięcie skrzydeł.

Zbierz ludzi

…którzy dołączą do Ciebie. Szczepański PR oferuje działania z zakresu HR, m.in. prowadzenie rekrutacji pracowników i wolonatriuszy do Twojej organizacji.

Pokaż się

…w internecie. Szczepański PR zapewni pełną obsługę w Internecie, m.in. poprzez efektywnie wykorzystanie social media, stworzenie nowoczesnej strony internetowej i jej pozycjonowanie, newsletter, blog, vortal.

Zmierz sukces

…w mediach. Szczepański PR oferuje kompleksowy monitoring informacji o naszych klientach pojawiających się w mediach, tak tradycyjnych, jak i interaktywnych.

menu